Окупанти технічно не зможуть перезапустити Запорізьку АЕС, — Енергоатом

Для того, щоб запустити ЗАЕС російським окупантам заважає втрата Каховського водосховища, відсутність енергомереж та брак персоналу. Про це повідомляє пресслужба НАЕК Енергоатом. 

«Наразі ситуація на Запорізькій АЕС подібна до тієї, що склалася на ЧАЕС на початку повномасштабного вторгнення росії. Тоді окупанти захопили атомний об’єкт і, врешті-решт, зрозуміли, що ніякого сенсу в цьому немає. Лише проблеми», – йдеться у повідомленні НАЕК «Енергоатом», що посилається на слова голови правління компанії Петра Котіна.

За його словами, перезапустити тимчасово окуповану Запорізьку АЕС росіяни не можуть через:

втрату води в Каховському водосховищі;відсутність ліній електропередачі;нестачу кваліфікованого персоналу;закінчення терміну придатності ядерного палива на ЗАЕС.

«Коли до божевільного політичного керівництва РФ нарешті дійде, що перезапустити ЗАЕС технічно неможливо, і Запорізька АЕС окупантам нічого крім проблем не принесе, я думаю, тоді вони залишать нашу станцію», – додав голова правління компанії.

Росіяни окупували Запорізьку атомну електростанцію наприкінці 2022 року. З тих пір там завжди дислокувався особовий склад і військова техніка. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/okupanti-tehnichno-ne-zmozhut-perezapustiti-zaporizku-aes-energoatom/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top