Окупанти тероризують людей на Запоріжжі за радянськими методичками 30-х років

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області російські окупанти тероризують людей за радянськими методичками 1930-х років. Вони у «промислових» темпах проводять так звану націоналізацію житла, відбираючи як квартири людей, що виїхали з окупації, так і власність тих, хто залишився.

Про це розповів мер тимчасово окупованого Мелітополя Іван Федоров.

Також загарбники підселяють до людей окупантів, відбирають в українців транспорт та гроші, а «націоналізовані» земельні ділянки збираються роздавати російським загарбникам.

За словами Івана Федорова, за час окупації лише у Мелітополі та Мелітопольському району російські окупанти та призначені Кремлем гауляйтери конфіскували понад п’ять тисяч об’єктів: будинків, квартир, підприємств, складів, тощо. Відбувався цей тотальний грабунок у кілька хвиль.

«Розпочиналося все ще в травні 2022 року, коли ворог почав просто займати ті квартири, які їм були потрібні для розміщення свого особового складу. Після цього вони почали видавати фейкові «документи» начебто про «націоналізацію» цих квартир, будинків – так само як і підприємств, бізнесів, складів та різних організацій. Потім вони почали робити тотальний обхід по всіх під’їздах, квартирах і будинках. Під час обходу вони намагалися дізнатися, чи мешканці, які раніше проживали в цих квартирах, виїхали з тимчасово окупованих територій, чи знаходяться на ТОТ. Якщо отримували інформацію про виїзд – за кілька тижнів з’являлося нелегальне розпорядження гауляйтера Балицького про те, що ця квартира також «націоналізована» і передається незрозуміло кому», – зазначив Федоров, підкресливши, що усі ці «розпорядження» є абсолютно нелегальними…

***

Нагадаємо, у Запоріжжі замість обіцяних укриттів встановлять наземні торгівельні кіоски. Таке було рішення більшості депутатів під час сесії міськради, яка відбулась 5 жовтня. Більшість депутатів — ці самі «позафракційні», «слуги» та  «буряковці».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/okupanty-teroryzuiut-liudey-na-zaporizhzhi-za-radianskymy-metodychkamy-30-kh-rokiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top