Окупанти відступають на півдні України, ЗСУ нищать їхню техніку та зброю

Окупанти поступово відступають на півдні України, вдалося знищити райони зосередження їхньої техніки та озброєння. Про це повідомила речниця пресцентру оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк. Далі пряма мова:

«Бої йдуть запеклі, на півдні у нас досить гаряче, незважаючи на те, що погода трохи стала прохолоднішою. Вогонь іде і з одного боку, і з іншого. Але ворог усе-таки поступається, поступово-поступово території ми закріплюємо за собою. І це його напружує, відповідно, обстріли стають то більшими, то меншими залежно від того, яку кількість боєкомплекту ми вразили за ніч», — повідомила речниця.

Також Наталія Гуменюк зазначила, що ЗСУ має досить суттєві влучання за минулу добу — це і пункти управління, і командні пункти, і райони зосередження техніки й озброєння, і людей. Проте наразі ми не бачимо результатів тому, що вони дорозслідуються. До того ж, на окупованій території їх важче порахувати.

«Але дуже вдячні місцевому населенню, дуже вдячні руху опору — вони нам у цьому допомагають, і впевнені, що до вечора звіт буде досить потужним».

За словами Гуменюк, проведення окупантами незаконних «референдумів» про приєднання утримуваних ними південних районів України до РФ, а також оголошення мобілізації громадян РФ є імітацією керівництвом Росії реальної діяльності.

«Мобілізація їм потрібна для того, щоб хоч якусь діяльність продемонструвати, зокрема, і військово-політичному керівництву країни-агресора, бо вони не бачать узагалі про себе турботи, вони не бачать для себе логістики, вони не бачать, що вони там комусь потрібні — я кажу про підрозділи, які зараз перебувають на передовій на півдні з тієї сторони. Мобілізація та референдум — це просто чергова маніпуляція, якими вони імітують свою діяльність, більше нічого».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа. Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/okupanty-vidstupaiut-na-pivdni-ukrainy-zsu-nyshchat-ikhniu-tekhniku-ta-zbroiu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top