Окупанти вивезли з меблевої фабрики у Молочанську обладнання та металобрухт

Росіяни розікрали місцеву меблеву фабрику в Молочанську

Загарбники продовжують мородерити у Запорізькій області. У Молочанську вони розкрали меблеву фабрику, адже не знайшли достатньої кількості бажаючих працювати на них. Окупанти вивезли обладнання, а також кольоровий та чорний металобрухт. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомляє Штаб оборони Запорізького краю.

«Як бачимо, попри заяви, що “росія тут навсєгда”, насправді окупанти розуміють, що їх авантюра в Україні, то суто тимчасове явище», зазначено у повідомленні. «Індустріалка» повідомляла, що окупанти викрали з Пологівського району понад 400 тонн зернових культур. На Запорізькому напрямку наші захисники надають гідну відсіч окупантам. «Індустріалка» повідомляла, що українські військові на Запорізькому напрямку здобули в бою трофейну техніку окупантів — фото. Як працюють бійці розвідки ССО “Азов” на Запорізькому напрямку. Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Окупанти вивезли з меблевої фабрики у Молочанську обладнання та металобрухт появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/okupanti-vivezli-z-meblevoyi-fabriki-u-molochansku-obladnannya-ta-metalobruht

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top