Окупанти залякують жителів Мелітополя вигадками про ЗСУ

Російські загарбники посилюють тиск на мешканців тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області. Людей лякають деокупацією та приходом ЗСУ. Як зазначив мер окупованого міста Іван Федоров в ефірі «Еспресо», останніми днями росіяни почали психологічно тиснути на жителів Мелітополя. Зокрема, окупанти перевдягаються в цивільне і починають розповідати вигадки про те, що буде після деокупації, стоячи у чергах.

«Вони зрозуміли, що за рік окупації не можна знайти сприяння в українців. Росіяни почали їх вганяти в страх та паніку. Один із основних методів терору – росіяни просто переодягаються у цивільне і стають у черги, здебільшого там, де є літні люди і починають розповідати про те, як будуть ЗСУ знущатися над мешканцями після деокупації міста. Це неправда та не відповідає дійсності», – наголосив Федоров.

За словами очільника міста, це один із елементів російської пропаганди, на меті якої – посилення терору і паніки на тимчасово окупованих територіях України. Крім того, росіяни посилили паспортизацію на окупованих територіях. Без російського документа не пропустять навіть у лікарню.

«Вони у Токмаку при вході у лікарні поставили відділення міграційної служби і якщо ти хочеш отримати допомогу, ви маєте подати документи на отримання паспорта. Вони це роблять з розумінням, що скоро будуть бігти і хочуть до свого злочину долучити якомога більше людей і загнати їх таким чином страх, що у них після деокупації виникнуть проблеми», – пояснив Федоров.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/proisshestviya/okupanty-zaliakuiut-zhyteliv-melitopolia-vyhadkamy-pro-zsu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top