Окупанти збираються проводити аварійні навчання у листопаді на ЗАЕС 

Окупаційна адміністрація Запорізької атомної електростанції заявила про намір проводити аварійні навчання, які ймовірно будуть проходити цього місяця.

Про це повідомив гендиректор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі.

«Протягом останнього тижня експерти МАГАТЕ продовжили обходи майданчика, відвідавши його приміщення для зберігання свіжого палива, аварійні дизель-генератори 1-го енергоблока, відкритий розподільний пункт ЛЕП 750 кВ, центральний склад і тимчасово аварійний пункт. центр реагування.Їм повідомили, що на листопад заплановані екстрені навчання, перші після конфлікту», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що після закриття минулого місяця корпусу реактора енергоблока №3, який залишався відкритим після проведення технічного обслуговування у 2022 році, окупаційне керівництво АЕС поінформувало експертів МАГАТЕ, що «зараз тривають гідравлічні випробування парогенераторів енергоблока, які завершаться на вихідних, після чого будуть проведені випробування на первинному та вторинному контурах охолодження». Експертам МАГАТЕ у п’ятницю було підтверджено, що після завершення гідравлічних випробувань енергоблок №3 буде перебувати в «холодному» стані.

Нагадаємо, російські війська захопили Запорізьку атомну електростанцію 4 березня 2022 року, фактично вчинивши ядерний тероризм. ЗАЕС опинилася в небезпеці, кваліфікованих спеціалістів катастрофічно не вистачає.

Об’єкт перетворився на справжню ядерну в’язницю та катівню. Організація Ruth Hounds, яка фіксує воєнні злочини російської армії в Україні, зібрала свідчення постраждалих.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/okupanty-zbyraiutsia-provodyty-avariyni-navchannia-u-lystopadi-na-zaes.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top