Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Із Запоріжжя до Америки намагалися нелегально вивезти опудало видри —…Україна та Естонія закликають ЄС посилити санкції та конфіскувати активи…Вперше в історії британської монархії. Онкохворий Чарльз III збирається відвідати…У Трампа хочуть «максимально вигідного» завершення війни для УкраїниОтримав наркотики через адвоката — у Запоріжжі судитимуть кримінального авторитета,…Автори зникаючих графіті проведуть у Запоріжжі безкоштовні майстер-класи — як…Зрадила присязі — запорізька чемпіонка з веслування та колишня нацгвардійка…Здетонував дрон — на Херсонщині трагічно загинули два запорізьких вибухотехнікиМетінвест призупиняє роботу Покровської вугільної групи через погіршення безпекової ситуації…Завдяки запорізькій поліції до незаконного обігу не потрапили майже 806…

Окупанти зманіпулювали публікацією The Washington Post про розмову Трампа з Путіним

Окупаційні телеграм-канали та російські джерела стверджують, що Дональд Трамп нібито «зателефонував Володимиру Путіну, поскаржився на витрати американських платників податків на Україну та запропонував швидко вирішити українське питання».

Так, відповідний допис з’явився в окупаційному пабліку «Токмак Сегодня»: «WP сообщает, что Трамп позвонил Путину, пожаловался на большие расходы американского налогоплательщика на содержание Украины и предложил решить украинский вопрос как можно быстрее».

Насправді в оригінальній публікації The Washington Post повідомляється, що Дональд Трамп дійсно мав телефонну розмову з Володимиром Путіним після своєї перемоги на виборах. Однак розмова була присвячена обговоренню стабільності в Європі та необхідності уникнення ескалації війни в Україні.

У статті зазначено, що Трамп «наголосив на великій військовій присутності США в Європі» та висловив бажання вирішення війни в Україні.

Жодного разу в матеріалі The Washington Post не згадується, що Трамп скаржився Путіну на витрати США на допомогу Україні.

Висловлювання про можливу згоду України на територіальні поступки, наведені в матеріалі, відображають припущення про приватні думки Трампа. Однак це не було предметом обговорення під час дзвінка.

За даними статті, українська влада була попереджена про дзвінок і не заперечувала проти його проведення.

Пропагандистський допис є фейковим. У матеріалі The Washington Post не йдеться про «скарги Трампа» чи «швидке вирішення українського питання» у формі поступок. Навпаки, акцент зроблено на стримуванні ескалації війни та підтримці стабільності в Європі.

Раніше ми писали про те, що окупаційні телеграм-канали сфабрикували фейк про «фотошоп» з ветераном

Джерело: 061.ua

Share this post

нет
scroll to top