Окуповане місто Запорізької області загарбники планують «посадити» на урізаний Інтернет

У Мелітополі окупаційна влада намагається підключити російську «версію» Інтернету

Мелітополь, який перебуває в окупації, час від часу лишається без мобільного зв’язку та Інтернету. Загарбники планують переключити місто на російський сегмент всесвітньої мережі.

Окупаційна влада в Мелітополі намагається обмежити доступ мешканців до об’єктивної інформації щодо подій в Україні, а також ускладнити спілкування з підконтрольною ЗСУ територією регіону.

— Тимчасове відключення мобільного зв’язку та Інтернету — це системна практика окупантів на зайнятих територіях, — нагадав під час включення до прямого ефіру на національному телеканалі Іван Федоров — міський голова Мелітополя. — Це відбувається переважно, коли планується якась військова операція чи відбувається переміщення значної кількості техніки, щоб не було можливості передавати цю інформацію нашим військовим.

До речі, сьогодні один з найбільших Інтернет провайдерів повідомив, що магістральні канали зв’язку знову перебиті і від цього є «втрати по швидкості». Спеціалісти компанії намагаються полагодити лінії. Тим часом, як нагадав Іван Сергійович, росіяни провели з Криму до Мелітополя власні оптоволоконні лінії, щоб під’єднати місцеве населення до російського сегмента Інтернету. Таким чином загарбники хочуть розповсюджувати тільки власну пропаганду. Ще один метод впливу на цивільне населення —  викрадення чоловіків призовного віку, яким також не дають можливості виїхати з міста в рамках евакуації. До речі, зараз вона можлива тільки на приватному транспорті.

Як повідомляла «Індустріалка», в Мелітополі окупанти захопили міський краєзнавчий музей, в фондах якого зберігаються унікальні археологічні знахідки, а саме так зване скіфське золото. Доля майже двох тисяч експонатів наразі невідома.

Читайте також: У місті Запорізької області встановили ціни у двох валютах

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Окуповане місто Запорізької області загарбники планують «посадити» на урізаний Інтернет появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/okupovane-misto-zaporizkoyi-oblasti-zagarbniki-planuyut-posaditi-na-urizaniy-internet

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top