Олег Чернов – про абсурдний розподіл бюджету Запорізької області на 2021 рік

Депутат Запорізької обласної ради і голова комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, підприємництва та регуляторної політики облради Олег Чернов розповів про «турборежим», в якому було прийнято бюджет області на 2021 рік.

Так, за словами Чернова, більшість депутатів Запорізької обасної ради голосували за бюджет області на наступний рік без обговорень та повноцінного розгляду проєкту.

Депутат повідомив, що документ не пройшов жодних профільних комісій, окрім бюджетної. Колеги не мали змоги вивчити проєкт, чи принаймні ознайомитися належним чином, бо його надіслали надто пізно – напередодні сесії ввечері.

Також Олег Чернов відзначив урізання бюджету у важливих сферах та падіння економіки, що вплинуло на дохідну частину бюджету області.

Власне фракція політичної партії “Європейська Солідарність” відмовилася голосувати за такий формат бюджету та таку процедуру ознайомлення з ним.

Детальніше у дописі депутата.

Читайте також: Обласний бюджет, який підтримали на сесії Запорізької облради, містить багато корупційних ризиків – Ігор Артюшенко 

Сообщение <span style="color: #004c99;"><strong>Олег Чернов</strong></span> – про абсурдний розподіл бюджету Запорізької області на 2021 рік</strong></span> появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/facebook/span-style-color-004c99-strong-oleg-chernov-strong-span-pro-absurdnij-rozpodil-bjudzhetu-zaporizkoi-oblasti-na-2021-rik-strong-span.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top