Олександра Константинова обрано заступником міського голови Запоріжжя

Сьогодні на сесії Запорізької міської ради відбулись кадрові зміни. Більшістю голосів заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради обрано Олександра Константинова.

Олександр Константинов – керівник фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді, голова Запорізької міської організації партії «Європейська Солідарність», голова Запорізького обласного осередку Федерації важкої атлетики України, кандидат наук.

Олександр Константинов вже не перший рік успішно вирішує проблеми запоріжців – в минулій каденції міської ради він також був головою фракції «Солідарність» та очільником міської організації політсили в Запоріжжі.

На місцевих виборах восени Олександр Константинов вів до перемоги міську команду «ЄС». І вже на посаді заступника міського голови лідер фракції матиме можливість продовжувати будувати європейське Запоріжжя.

«Наша політична сила йшла на вибори минулого року з програмою розбудови європейського Запоріжжя, – коментує призначення Олександр Константинов, – Ми маємо зосередити роботу всієї міської влади на розвитку малого та середнього бізнесу, залученні інвестицій , створенні робочих місць та комфортних умов для мешканців міста, ми хочемо зробити все для того, щоб з Запоріжжя не їхала молодь, а місто конкурувало за рівнем комфорту проживання не тільки з українськими, а й з європейськими містами.
Це дуже складна й амбітна задача, але ми маємо впоратись!», – наголосив новобраний заступник міського голови.

Читайте також: На Запоріжжі неповнолітня вистрілила в обличчя подрузі: вирок суду

Источник: https://forpost.media/novosti/oleksandra-konstantynova-obrano-zastupnykom-miskoho-holovy-zaporizhzhia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top