Олена Ніяка стала однією з чотирьох запоріжанок хто отримав нагороду “мати-героїня” від президента України

Четверо матерів-героїнь сьогодні нагородили у міськраді. Звання дається указом Президента України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей.

Час чаювання у господині Олени. Розкласти посуд, заварити каву та, звичайно, винести на стіл фірмовий торт. На кухні жінка порається не сама, на допомогу завжди приходять сини. Їх у родині — шестеро. За словами Олени, допомагають хлопці не гірше дівчат. По-домашньому, у дружній атмосфері родина збирається щодня — за вечерею. За одним столом розказують як в кого пройшов день та планують подальші справи. У родині Ніяких всі при справі. Хтось навчається у школі, хтось у коледжі.

Мама Олена — домогосподарка. У тата Віталія — повно справ у будинку та на городі. Після своїх справ всі повертають до родини. Разом майже завжди і на відпочинку. Не схожі один на одного, хоча й одягнуті однаково. Вік синів родини Ніяких від 7 до 16 років. Самі ж кажуть, що завжди підтримують та допомагають один одному. Різні за віком, за характером, але схожі за талантами. Всі сини займаються у музичній школі. Вміло грають на піаніно та акордеоні. Всією родиною прийшли сьогодні і до Запорізької міськради. Олена Ніяка стала однією з чотирьох запоріжанок хто отримав нагороду “мати-героїня” від Президента України. Жінки отримали посвідчення та пам’ятні знаки. А також приємні подарунки. За словами заступника міського голови Анатолія Пустоварова, таких родин у Запоріжжі повинно бути більше. Повертаючись до родини Ніяких мати Олена зізнається, що головну свою нагороду вона вже отримала.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/olena-niyaka-stala-odniyeyu-z-chotiroh-zaporizhanok-hto-otrimav-nagorodu-mati-geroyinya-vid-prezidenta-ukrayini/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top