Ольга Сумська звернулася в програму «Жди меня»: кого у Запоріжжі розшукує актриса

Учора на телеканалі «Інтер» вийшов новий випуск програми «Жди меня. Україна». Глядачі дізналися, які шкільні спогади дбайливо зберігає народна артистка України Ольга Сумська і кого вже три десятиліття вона хоче розшукати.

«З 1973 по 1982 роки я навчалася в школі №1 міста Запоріжжя, потім разом із батьками переїхала до Полтави, де вже отримала атестат, – розповідає Ольга Сумська. – З полтавськими однокласниками я постійно на зв’язку, є телефони кожного. А як склалася доля запорізьких – не знаю. Вони соромляться, не виходять на зв’язок. Але ж я така сама, як вони. Пройшло вже 30 років, уявляєте, як мені хочеться їх побачити?»

За словами актриси, її найкращими подругами в шкільні роки були Таня Литвин, Лариса Кімлач, Марина Шевченко. «Ми проводили разом весь вільний час, – згадує Ольга. – Ми збирали та обмінювалися марками, фотографіями й вирізками з газет і журналів, текстами пісень популярних виконавців – Софії Ротару, Алли Пугачової, Валерія Леонтьєва, гурту АВВА. Тоді був зовсім інший час, інший світ…»

Відтоді минуло багато часу. Через 30 років Ольга Сумська дуже хоче розшукати старих друзів, поновити в пам’яті теплі спогади дитинства й дізнатися, як склалися їхні долі: «Дорогі мої однокласники, школа №1, відгукніться. З нетерпінням чекаю зустрічі з вами. Сподіваюсь, так і буде. Адже завдяки програмі «Жди меня. Україна» немає нічого неможливого».

«Запоріжжя — моя друга батьківщина, — розповідала в одному з інтерв’ю актриса. — Це моя любов, неймовірні роки мого дитинства, творчого злету моїх батьків — народних артистів України В’ячеслава Гнатовича та Ганни Іванівни Сумських. Батьки працювали в театрі імені Магара протягом п’ятнадцяти років».

Як вже повідомляв «Форпост», нещодавно Ольга Сумська виклала декілька чорно-білих світлин у своєму Інстаграм.

«Мої 14… Запоріжжя…Взимку тато сам заливав каток у дворі біля нашого будинку і ми ганяли на простих, хлопчакових ковзанах …Як я тоді мріяла про фігурні! Моє щасливе дитинство…Фото-В’ячеслава Сумського, мого тата!» — написала Ольга Сумська.

  

Читайте також:  У Запоріжжі 7 будинків занесли до реєстру пам’яток архітектури. Фото

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/novosti/olha-sumska-zvernulasia-v-prohramu-zhdy-menia-koho-u-zaporizhzhi-rozshukuie-aktrysa.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top