ОНУР згоден працювати 24/7: президент повідомив, коли добудують запорізькі мости

Сьогодні, 24 грудня, президент Володимир Зеленський під час короткого брифінгу на першому з чотирьох запорізьких мостів, повідомив, коли мости будуть збудовані повністю.

Президент повідомив, що підрядна компанія ОНУР згодна працювати 24/7 і вже показала, як це робить. За його словами, влітку у підрядників була затримка через те, що вони викупили і використали усю арматуру, тому чекали коли виготовлять ще. А так би вони закінчили перший мостовий перехід раніше.

Що ж стосується останніх трьох мостових переходів, то їх за словами голови держави, збудують до кінця наступного року, а саме до листопада. Також він сказав, що було б дуже добре, якби роботи були закінчені до 24 серпня – до тридцятиріччя Незалежності. Але наскільки це можливо – поки що невідомо.

Маємо зазначити, що окрім мостових переходів, має бути облаштована складна транспортна розв’язка. В першу чергу на лівому березі, адже там один із виходів з мостів має бути аж на вулиці 12 квітня. Тобто, якщо мости будуть збудовані наступного року, то далеко не факт, що їх в той самий час відкриють. Крім того, досі не відома доля важкого крану, який баржею направляють в Запоріжжя з Туреччини для будівництва переходів між Хортицею та Лівим берегом.

Читайте також: В Запоріжжі президенту показують міст

Сообщение ОНУР згоден працювати 24/7: президент повідомив, коли добудують запорізькі мости появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/onur-zgoden-pracjuvati-24-7-prezident-povidomiv-koli-dobudujut-zaporizki-mosti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top