Оплата проїзду в Запоріжжі: чи успішною виявилася безконтактна система

Вже понад півроку пасажири муніципальних автобусів, тролейбусів і трамваїв можуть оплачувати поїздки безготівково, зручним для них способом – на стаціонарному валідаторі в салоні, на мобільному терміналі у кондуктора або в мобільному додатку EasyWalletUA з інтегрованою платформою цифрових гаманців Masterpass.

“Впровадження багатофункціональної безконтактної оплати проїзду в муніципальному транспорті – це значний крок вперед у глобальних проєктах, які планується реалізувати у місті, таких як «Картка Запоріжця» і Smart city. Побачивши на практиці позитивний ефект роботи системи, ми не збираємося зупинятися на досягнутому і будемо розширювати можливості системи у всіх сферах і сервісах міста”, – зазначив директор з фінансово-економічних питань КП «Запоріжелектротранс» Володимир Сухачов.

Щоб оплатити проїзд, досить лише піднести до валідатора, встановленоuj в салоні, безконтактну банківську карту, смартфон з функцією «Apple Pay» чи «Google Pay», або ж інший гаджет з NFC і дочекатися світлового сигналу.

Окрім того, можна сплатити за проїзд через мобільний додаток «EasyWallet UA». Технічним партнером рішення виступив сервіс «EasyPay», банком-еквайром – АТ «Комерційний банк «Приватбанк».

“Запоріжжя – одне з найбільших міст-партнерів «EasyPay» і ми раді реалізувати і підтримувати технічно платіжне рішення для громадського транспорту міста. За допомогою мобільного додатка EasyWalletUA пасажири можуть купувати як разові, так і проїзні квитки онлайн і використовувати їх для проїзду в муніципальному транспорті. Ми раді, що Запорізька міська рада відкрита до плідної співпраці і піклується про технологічність і комфорт оплати проїзду для містян”, – відзначив СЕО EasyPay Олексій Авраменко.

Нагадаємо, впровадження безготівкової оплати за користування муніципальним транспортом відбулось у жовтні минулого року в рамках програми розвитку комунального громадського транспорту. Спеціальними пристроями обладнані весь комунальний громадський транспорт Запоріжжя. Валідатори встановлені на всіх трьох входах у салон.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/bezgotivkova-oplata-proizdu-chi-zruchnoju-vijavilasja-sistema-dlja-zhiteliv-zaporizhzhja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bezgotivkova-oplata-proizdu-chi-zruchnoju-vijavilasja-sistema-dlja-zhiteliv-zaporizhzhja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top