Оприлюднені документи,які свідчать, що спецоперація по затриманню членів ПВК ВАГНЕР була зірвана зрадниками з Офісу Президента на користь Росії (ФОТО)

Фотокопії документів, які доводять, що українські спецслужби дійсно проводили спецоперацію для затримання найманців з російської ПВК «Вагнер», на своїй сторінці ві Facebook опублікував Володимир Ар’єв.

За словами Ар’єва, оперативні співробітники спецслужб, які брали участь у спецоперації, готові давати свідчення по справі.

«Влада заперечила існування такої спецоперації і назвала її фейком. Я стверджую: влада бреше. Далі неспростовні докази: і не лише записи розмов і фотографії документів бойвиків», – наголошує Володимир Ар’єв.

Ар’єв повідомив, що є повний пакет документів щодо всіх вагнерівців, задокументованих українськими спецслужбами – протоколи розшифровок розмов вербувальника з вагнерівцями, підписані старшим слідчим СБУ, підозри, які направлялись в суд і підписані відповідальною особою Офісу Генерального прокурора.

При цьому, вище керівництво держави заявляло, що ніякої спецоперації не було.

Детально про суть спецоперації по затриманню членів ПВК ВАГНЕР і яким чином її зливали в Офісі Президента , можна прочитати тут. 

Про зрадників і відвертих агентів Кремля!Ми багато чули про спецоперацію по затриманню членів ПВК ВАГНЕР, яка була…

Gepostet von Andrey Kukhta am Freitag, 4. September 2020

Серед документів, зокрема, є лист начальника 5-го управління СБУ, департамент контррозвідки, датований 13 липня 2020 року. «В ньому він інформує керівника головного слідчого управління, що в рамках кримінальної справи, яка розслідується з травня 2014 року через агресію Росії проти України, в 2019-20 роках встановлено формування нового незаконного збройного формування на території Росії, яке здійснює особа, що представляється «Сергій Петрович», а насправді він є українським оперативником (в документах без грифу «таємно» це ніколи не вказується), що встановив анкетні дані і опитав 40 осіб, готових начебто для відправки у Венесуелу та Сирію та взяв у них свідчення про злочини в Україні», – зазначає Володимир Ар’єв.

Є протокол огляду носіїв інформації від 25 липня 2020 року в рамках цієї кримінальної справи про напад Росії. Протокол, підписаний слідчим СБУ, містить прізвища «вагнерівців», чиї особисті дані і розмови з якими були на цих носіях інформації.

«Так само підпис слідчого СБУ стоїть на протоколах з розшифровками розмов «вагнерівців» з вербувальником. Що цікаво, підпис під протоколом з розшифровками розмови з бойовиком Харитоновим, яка вже була оприлюднена Яніною Соколовою. Вагнерівці мали вилітати через Білорусь на Стамбул 25 липня за квитками, взятими за 10 днів до того. Проте, рейс за невідомих причин, які ще треба встановити, не відбувся і був перенесений, бойовики залишилась в Білорусі, а 29 липня вони були затримані місцевим КГБ», – зазначає Ар’єв.

Він повідомив, що серед бойовиків-вагнерівців були особи, причетні до збиття під Луганським аеропортом 14 червня 2014 року військового транспортного літака ІЛ-76.

«Є документи бойовика Сергія Павленка, уродженця Одеської області, на жаль. Його російський паспорт і орденські книжки медалей «За отвагу», які він у 2016 та 2018 році отримав від Владіміра Путіна. У розмові з вербувальником Павленко, громадянин РФ, зізнається, що перебував в диверсійній групі, яка 14 червня 2014 року збила ІЛ-76. Загинули 40 бійців 25 бригади і 9 членів екіпажу», – нагадує Ар’єв.

«Ще один бойовик. Олександр Руденко. Уродженець Брянської області. Громадянин РФ. Перебував на Луганщині у 2014-16 роках в складі БТГ «Стєпь», причетної до збиття кількох українських військових суден. Нагороджений медалями за Крим, відзнаками так званої ДНР та має військовий квиток терористичного угрупування ДНР», – зазначає народний депутат.

«Вся ця інформація є також достатньою для того, щоб передавати у міжнародні слідчі органи щодо бойовиків. Проте самі бойовики, які могли опинитись в руках українських правоохоронців, в результаті були відпущені білоруськими спецслужбами в РФ і уникли покарання», – говорить Володимир Ар’єв.

Він також зауважив, що «вагнерівці» – це не були вуличні бійці для «дестабілізації Білорусі»: «як свідчать дані – це були оператори Переносних зенітно-ракетних комплексів та інші військові спеціальності, не пов’язані з можливими вуличними зіткненнями. Отже, їхньою метою була явно не Білорусь».

«Єдиний вихід дізнатися, що саме сталося і чому спецоперація не була завершена, –  це створення ТСК у Верховній Раді. Слідчу комісію вимагають військові, родини загиблих. Мають повне право знати, чому вбивці захисників України уникнули покарання. І навіть те, що зараз за наказом з Банкової нищать докази цієї операції, правду не зупинить. Тим, хто злив спецоперацію, доведеться відповісти. Перед родинами загиблих в першу чергу», – переконаний Володимир Ар’єв.

Сообщение Оприлюднені документи,які свідчать, що спецоперація по затриманню членів ПВК ВАГНЕР була зірвана зрадниками з Офісу Президента на користь Росії (ФОТО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/opriljudneni-dokumenti-jaki-svidchat-shho-specoperacija-po-zatrimannju-chleniv-pvk-vagner-bula-zirvana-zradnikami-z-ofisu-prezidenta-na-korist-rosii-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top