Оптимізація Туринка: забрати допомогу запоріжцям, залишити дорогі стільці для чиновників

Кілька днів тому в Запорізькій ОДА виник цілий скандал. Там відбулася нарада голів фракцій облради та головних лікарів медичних закладів регіону.

Виявилося, що оптимізація медичної сфери, яку провели обласні керманичі була всього лише топортним закриттям лікакрень та диспансерів. Будь-яка оптимізація передбачає вивільнення коштів, а в медицині Запорізької області їх чомусь навпаки – почало бракувати.

Дефіцит складає 400 мільйонів гривень. На нараді голови фракцій та головні лікарі просили скликати позачергову сесію та перерозподілити кошти на користь медицини. Великі суми коштів були запланованими на будівництво та реконструкції, а це сфери на яких відмивання коштів вже давно відпрацьоване. Виділяти гроші на медицину нецікаво, особливо в час пандемії, хоча б тому, що їх доведеться туди ж потратити.

Сьогодні депутати облради отримали проект змін до бюджету, який подав голова ЗОДА Віталій Туринок. Виявилося, ставленик Зеленського запропонував забрати кошти з допомоги малозахищеним 4 мільйони адресної допомоги, але не відмовився від розкошті,на кштал покупки дороговартісних стільців для чиновників.

Медицина Запоріжжя отримає лише чверть з необхідного для існування – 110 мільйонів. Бракує грошей навіть на заробітні плати лікарям, а це означає, що в час пандемії нас чекають подальші масові звільнення.

Детально про проект змін до бюджету розказав депутат обласної ради Геннадій Фукс.

Сообщение Оптимізація Туринка: забрати допомогу запоріжцям, залишити дорогі стільці для чиновників появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/optimizacija-turinka-zabrati-dopomogu-zaporizhcjam-zalishiti-dorogi-stilci-dlja-chinovnikiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top