Оренда житла для “слуги” із Запоріжжя Шевченка коштує українцям понад 20 прожиткових мінімумів

На сайті Верховної ради з’явилася інформація про витрати з державного бюджету, що спрямовані на компенсацію оренди житла народних депутатів.» Серед запорізьких обранців найдорожчим є Євген Шевченко, що пройшов по 76 ОВО від партії “Слуга народу”. У той час, як звичайні українці, які перевозять сім’ї до столиці, орендують квартири за 10-15 тисяч, Шевченко розгулявся аж на 41 600 гривень наших з вами гривень. А це, треба сказати, трохи більше 20 прожиткових мінімумів, які “слуги” затвердили для українців. Як то кажуть – не свої, не шкода.

Ми не знаємо, як живе Євген Шевченко в Запоріжжі, чи може він собі дозволити таку розкіш за власний рахунок. Зрозуміло одне – на собі заощаджувати “слуги” не планують, а якщо президент від їхньої партії дійсно планує займати посаду лише один строк,» як заявляв до виборів, то напевно квапляться не даремно.

Варто зазначити, найменшу» «компенсацію отримав за оренду житла отримав обраний по 81-му мажоритарному округу (Якимівка, Токмак) від «Слуги народу» Павло Мельник – 13650 гривень.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/orenda-zhitla-dlja-slugi-iz-zaporizhzhja-shevchenka-koshtuie-ukraincjam-ponad-20-prozhitkovih-minimumiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top