Організатори дали коментар стосовно аварії, яка сталася під час перегонів під Запоріжжям

Автівка мала їхати по прямій, та щось пішло не так: за мить після старту вона вилетіла за межі траси та перекинулася.

Редакція Форпост вже повідомляла про аварію, яка сталася сьогодні, 17 липня, під час перегонів у Широкому. Очевидці зафільмували момент аварії: водій мав їхати о прямій дистанції на швидкість. Він взяв добрий старт, але під кінець траси щось пішло не так і машину буквально викинуло на протилежний бік дороги, де вона вилетівши в поле, декілька разів перекинулася.

Ми зв’язалися з організаторами змагань — ZpFest та запитали про причини аварії, в якому стані водій та що з автівкою (зазвичай вони дуже дорого коштують, бо в них багато вкладено для модернізації задля участі в автоперегонах). Організатори змагань виявилися не багатослівними, однак відповіли, що за їх даними, стан водія стабільний, його забрала швидка. Втім з якими діагнозами, та чи потрібна допомога — не повідомили. Про причини аварії не повідомили нічого, а про автівку відповіли, що вона не підлягає ремонту.

Чекаємо на коментар від медиків та поліції.

Читайте також: В Запоріжжі за розбещення малолітніх дівчат затримали чоловіка

Источник: https://forpost.media/novosti/orhanizatory-daly-komentar-stosovno-avarii-iaka-stalasia-pid-chas-perehoniv-pid-zaporizhzhiam.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top