Організаторку псвевдо-референдуму у Бердянську віддадуть під суд

Глядячи на фото, бердянці впевнено назвуть ім’я цієї зрадниці, яка особливого представлення не потребує.
Це — Світлана Глушко, раніше була співробітницею правоохоронних органів та головою мікрорайону «Скловолокно», пише онлайн-видання «Бердянськ Сьогодні».

Після окупації міста жінка очолила в Бердянську штаб руху «ми вмєстє с росієй». Як керівник штабу, колаборантка допомагала окупантам налагоджувати доступ до російського телевізійного мовлення та активно займалася організацією незаконного референдуму.

Від імені руху «ми вмєстє с росієй» вона взяла участь у форумі, який прийняв резолюцію за приєднання Запорізької області до складу рф. А на вулицях Бердянська було розміщено білборди з її фотографією та агітацією за росію від її імені.

Безпосередньо під час псевдореферендуму зрадниця була головою комісії з охорони громадського порядку на одній з так званих «виборчих дільниць» Бердянська. За участі озброєних російських вояків, вона ходила по квартирах місцевих жителів та чинила психологічний тиск, примушуючи їх до участі в незаконному голосуванні.

Фігурантка обвинувачується за ч. 5 ст. 111-1 – участь в організації та проведенні незаконних референдумів на тимчасово окупованій території та публічні заклики до проведення таких референдумів. За вчинення цього злочину на неї очікує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/orhanizatorku-psvevdo-referendumu-u-berdiansku-viddadut-pid-sud.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top