Особистий прийом Володимира Буряка: реконструкція моста та вирішення проблем дачників

Дачники без води та небезпечний міст, що от-от обвалиться. З такими проблемами на прийом до міського голови Запоріжжя Володимира Буряка прийшли обурені запоріжці.

Люди вже десятки років не можуть вирішити свої проблеми: в одних через нестачу води гине господарство, життю інших загрожує небезпека від несправного мосту, через який вони частенько ходять додому. Кілька років поспіль запоріжці регулярно звертались до відповідальних служб, а у відповідь — чули одні відмовки чи несправджені обіцянки. Володимир Буряк доручив профільному департаменту та представникам «Водоканалу» провести розрахунки щодо можливого будівництва окремої насосної станції.

Із проблемою, яка не могла вирішитися із 2002 року до міського голови на прийом завітали мешканці вулиці Симфонічної. Люди скаржаться на небезпечний стан мосту та пішохідного переходу через ріку Суха Московка. Користуватися часто ним вже не ризикують і добиратися до домівок доводиться обхідними шляхами. За словами місцевих, певні роботи з відновлення мосту все ж таки робились, але якихось рішучих дій щодо повної реконструкції люди поки що так і не дочекались. За підсумками невеличкої наради, виявилось, що проект реконструкції вже готувався, втім зараз потребує коригування. Усі доповнення мають зробити протягом місяця, і вже потім почнуть шукати необхідні кошти.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/osobistij-prijom-volodimira-buryaka-rekonstruktsiya-mosta-ta-virishennya-problem-dachnikiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top