«Останні 2 роки відбувається системне знищення патріотів України», — Ігор Артюшенко

В етері телеканалу «Прямий» обговорили судове засідання апеляції по справі Валерія Шандри. У студії в режимі «онлайн» спостерігали за засіданням. До обговорення долучився народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

«Останні два роки відбувається системне знищення та переслідування патріотів України, особливо тих, хто звільняв нашу країну від окупантів у 2014-2015 роках. Достатньо сказати прізвища, які зараз можливо вже трохи призабули — генерал Шевчук, генерал Марченко та генерал Павловський. Це ті бойові генерали, які захищали нашу землю, чомусь зараз за «зеленої» влади зазнають тільки переслідувань. Складається враження, що це просто чергова замовлена політична справа. Це видно з частини судового засідання. Адвокати вщент розбивають звинувачення, кажучи, що немає експертиз чи доказів. Є виключно лист прокурора, який на третину складається з того, що в країні йде війна, періодично в абзацах згадується Порошенко та разом з тим не існує жодної з експертиз. 

Складається враження, що владі не дає спокою факт того, що, по-перше, Петро Порошенко продовжує займатись політичною діяльністю й на сьогоднішній момент є основним опонентом Зеленського, а по-друге — це системна робота Росії по знищенню обороноздатності країни. На жаль відбувається системна зачистка людей, які боролись та борються за українську незалежність«, — наголосив Ігор Артюшенко.

Детальніше про чергове судилище дивіться в етері на телеканалі «Прямий».

Читайте також: Ігор Артюшенко: За два роки нинішній парламент не зробив жодної структурної реформи, яка б змінила життя українців

Источник: https://forpost.media/novosti/ostanni-2-roky-vidbuvaietsia-systemne-znyshchennia-patriotiv-ukrainy-ihor-artiushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top