Останній дзвоник: як відзначали цей день у школах Запорізької області

У 7-му класі Пологівського Колегіуму № 1 вчителька дає останнє завдання своїм учням – створити леп-бук “Мої безпечні канікули”.

“Перша група виконує малюнки на тему: Моє безпечне поводження на дорозі, друга група “моє безпечне поводження на воді, і третя “моє безпечне поводження у лісі”, – розповіла вчителька Пологівського колегіуму № 1 Наталія Бикова.

А от на уроці в другому класі не лише пісні, а й загадки, вікторини та нагородження за досягнення у навчанні. Святкові уроки замість урочистої загальношкільної лінійки на честь свята останнього дзвоника – формат незвичний. Однак це краще, вважають у школі, ніж свято онлай, як це довелося проводити минулого року.

“У цьому році, у зв’язку із пандемією, на території України, трішки незвичайно ми закінчуємо свій навчальний рік. З метою дотримання безпечної відстані для учнів, вчителів та батьків, ми розбили свято останнього дзвоника на два етапи: сьогодні свято останнього дзвоника на рівні своїх класних кімнат провели учні 2,3, 5,6, 7, 8-х та 10 -х класів”, – зазначив директор Пологівського Колегіуму № 1 Олександр Кучер.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ostannij-dzvonik-jak-prohodilo-svjato-u-shkolah-zaporizkoi-oblasti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ostannij-dzvonik-jak-prohodilo-svjato-u-shkolah-zaporizkoi-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top