Освітньо-карантинні проблеми: як у запорізьких навчальних закладах стартував «робочий» рік

Активісти Партії Порядок на брифінгу зазначили: наразі в закладах освіти відсутня системна робота з протидії розповсюдження коронавірусу. До того ж немає і підтримки з боку міської влади, яка мала б подбати про необхідні засоби захисту для дітей та освітян. А несвоєчасне реагування влади на проблеми, з якими стикнулись навчальні заклади, може призвести до погіршення епідеміологічної ситуації.

Батьки, що були присутні на брифінгу, зазначають: забезпечити дітей та вчителів усім необхідним в умовах пандемії — завдання не з легких. Адже сімейні бюджети і так неабияк постраждали з початком карантину. Тому активісти вимагатимуть, щоб влада нарешті доклала необхідних зусиль, аби вберегти тисячі запорізьких педагогів та дітей від небезпечного недугу.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/osvitno-karantinni-problemi-jak-u-zaporizkih-navchalnih-zakladah-startuvav-robochij-rik/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=osvitno-karantinni-problemi-jak-u-zaporizkih-navchalnih-zakladah-startuvav-robochij-rik

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top