Отримала кулаком в обличчя: запоріжанка хоче написати заяву після прогулянки з дитиною

Постраждала просить впізнати кривдницю.

Конфлікт стався на Правому березі в Запоріжжі, у дворі будинку по вулиці Щаслива. Жінка разом з дитиною гуляла на дитячому майданчику. Про це повідомляє «Актуально» з посиланням на сторінку чоловіка постраждалої.

Разом з ними на майданчику була незнайома їм родина з двома дітьми. Молодший хлопчик стрибав на залізній кришці підвалу, тож жінка зробила йому зауваження.

«Моя дружина вчора ввечері гуляла з донькою на даному майданчику, там же з чоловіком і дітьми перебувала ця невідома особа. Її старша дитина (хлопчик років 4х.) Стрибав по залізній кришці підвалу, яка сильно гучно гуркотіла і можливо дитина могла травмуватися. На зауваження моєї дружини, щоб матуся заспокоїла свою дитину, реакція невідомої особи була неадекватною, вона відштовхнула мою дружину сказавши щоб не чіпали її дитини і вдарила її в обличчя. Після цього моя дружина зателефонувала мені на мобільний і попросила терміново підійти до неї (ми живемо в сусідньому будинку). При спілкуванні з цією родиною я зрозумів, що визнавати провини і вибачатися ніхто не збирався. Хочу додати, що більше всіх на нашу адресу лаявся матюками якраз цей 4х річний хлопчик», — написав Сергій.

Жінка звернулась до лікаря, який зафіксував забій м’яких тканин носу. Родина хоче написати заяву в поліцію, тож просять упізнати кривдницю.


Читайте також: В Запоріжжі депутати мають розглянути петицію про пільговий проїзд для студентів

Источник: https://forpost.media/kriminal/otrymala-kulakom-v-oblychchia-zaporizhanka-khoche-napysaty-zaiavu-pislia-prohulianky-z-dytynoiu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top