Отруєння на курортній базі Запорізької області – готові результати аналізів дітей

З’явилися перші дані щодо кишкової інфекції, яку підхопили відпочивальники на базі “Дніпровські зорі” у запорізькій Кирилівці.

Про це повідомляє Запорізький обласний центр МОЗ України.

Станом на 6 липня готові результати бактеріологічного обстеження трьох дітей та одного дорослого, які захворіли на базі відпочинку “Дніпровські зорі“. У всіх виділена сальмонела, яка викликає одне з найнебезпечніших гострих кишкових захворювань. Аналізи інших курортників ще у роботі.

Загалом на базі постраждали 14 людей, серед яких десятеро дітей віком від 7 до 13 років. Усі постраждалі були госпіталізовані до інфекційного відділення Якимівської центральної районної лікарні у стані легкого та середнього ступеню важкості.

Нині база не функціонує, відпочивальників на ній немає, тривають епідеміологічне розслідування та протиепідемічні заходи.

Нагадаємо, що на оздоровчій базі курорту Запорізької області масово отруїлися люди.

Сообщение Отруєння на курортній базі Запорізької області – готові результати аналізів дітей появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/otruiennja-na-kurortnij-bazi-zaporizkoi-oblasti-gotovi-rezultati-analiziv-ditej.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top