П’ятий трамвай, зібраний у Запоріжжі, незабаром вийде на маршрут

Міський голова Володимир Буряк сьогодні навідався до «Запоріжелектротрансу», аби перевірити як триває реалізація програми «Запорізький трамвай». Нагадаємо, парк підприємства оновлюють одразу за кількома напрямками.

Чотири трамваї зібраних у Запоріжжі вийшли на лінію у 2017-му, зарекомендували себе тільки з позитивної сторони, кажуть у «Запоріжелектротансі». Поряд стоїть ще один такий самий вагон. Він майже повністю готовий. Кожний новий вагон — кращий за попередній, кажуть представники комунального підприємства. Адже з часом бачать, де і що можна покращити, аби трамваї були ще більш комфортними. В одному вагоні трохи змінили систему водовідведення. В цьому році планували зібрати 4 таких вагони. Але виникли проблеми на стадії підготовки. Тому встигли повністю підготувати до експлуатації лише один. Але зараз всі проблеми вирішено, вагони збираються, підприємство — працює, зазначає керівництво «Запоріжелектротрансу».

Зокрема, триває перероблювання для запорізьких колій європейських трамваїв. Містом вже курсують 9 вагонів з Германії. На черзі — ще три. Аналогічну роботу проводить ще одне українське місто. Втім, там все проходить не так гладко, як хотілось би. Людей кидати у біді — не можна, впевнений Володимир Буряк. В Запоріжжі щоденно на лінію виходять 54 трамваї. І половина з них — або зовсім нові, або капітально відремонтовані.

Ще через два роки парк комунального підприємства буде повністю оновлено, впевнені у «Запоріжелектротрансі». Оновлюється не лише парк трамваїв. В планах на майбутнє — закупити і європейські тролейбуси. Кожен з них відпрацює на маршруті не менше 10 років, зазначив міський голова. До того ж, нова техніка зможе возити пасажирів і без лінії електропередач.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pyatij-tramvaj-zibranij-u-zaporizhzhi-nezabarom-vijde-na-marshrut/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top