Пам’ятка громадянам України, які виїжджають до Російської Федерації

З метою недопущення можливих фактів залучення спеціальними державними органами РФ громадян України, які виїздять до вказаної країни до надання допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

«Пам’ятка громадянам України, які виїжджають до Російської Федерації»

Громадяни України, які збираються здійснити візит до Російської Федерації, перебувають під правовим і юридичним захистом своєї країни – України.

У випадку посягань іноземними спецслужбами або правоохоронними органами на здоров’я і свободу громадян України і членів їх сімей з метою залучення до розвідувально-підривної діяльності проти України, Консульський відділ Посольства України в РФ та Служба безпеки України гарантують захист і допомогу.

Підставою для звернення до Дипломатичного представництва чи Консульської установи України в РФ та Служби безпеки України є: 

затримання;
негуманне поводження;
фізичний та психологічний тиск на особу з боку правоохоронних органів РФ та окремих осіб;
спонукання до негласного співробітництва з іноземними спецслужбами для проведення розвідувально-підривної діяльності проти України;
збір інформації про ситуацію в Україні.

 

Громадянин України звільняється від кримінальної відповідальності за ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України, якщо він на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно звернувся до Служби безпеки України.

          Для оптимізації реагування дипломатичної чи консульської установи України, на можливі порушення прав громадян України і прав членів їх сім’ї, необхідно стати на консульський облік у відповідній установі.

         Гаряча лінія Консульського відділу   Посольства України в РФ: +7 919 768 77 96.

          Електрона пошта: emb_ru@mfa.gov.ua.

___________________________________________

“ГАРЯЧА ЛІНІЯ” Управління СБУ

В Запорізькій області

 (061) 2396040.

Електрона пошта:

usbu_zap@ssu.gov.ua

Читайте також:  В Запоріжжі продовжила роботу сесія міської ради

Источник: https://forpost.media/novosti/pam-iatka-hromadianam-ukrainy-iaki-vyizhdzhaiut-do-rosiyskoi-federatsii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top