Партії, які йдуть на вибори у Запоріжжі виявляється не мають місцевих осередків, а їх лідери відсутні в реєстрах

Цікавий аналіз політичних партій, які планують балотуватися на виборах до місцевих рад в Запорізькому регіоні зробив адвокат Сергій Лишенко. Він досліджував юридичний аспект кожної окремої політичної сили.
Аналізуючи реєстри партій, ключових осіб, які представляють політичну силу в публічній площині в Запоріжжі, адвокат Лишенко виявив, що деякі з них не мають обласних та міських осередків, а лідери партії жодним чином не відображені в реєстрі.
Зокрема, мова йде про чотири партії, які не так давно об’єдналися і публічно про це заявили: “Сила людей”, “Демократична сокира”, “Народний Рух України” та партія “Голос”. Остання навіть, свідомо чи несвідомо, підіграє українофобській партії ОПЗЖ. Коли відбуваються політичні події, як правило, всі дивляться на їх медійну та публічну складову. Але є і юридична. Один з таких кейсів ми зараз і розберемо. Майже місяць тому в Запоріжжі «Сила Людей», «Голос», «Демократична сокира», «Народний Рух України» заявили про об’єднання щоб йти на вибори. Цю ініціативу багато хто підтримав, їх стали включати в соціологію. Але, є одне але. І навіть не одне, а декілька. Пошук по публічним реєстрам каже нам наступне – пише Сергій Лишенко.  За словами адвоката:
1. Партія «Голос» не містить Запорізького ні міського, ні обласного осередку. Зайцев відповідно не є керівником та не може відповідати за організацію. Бо її немає. Саме тому Голос не подав людей в комісії, та збільшив тим самим квоту для ОПЗЖ на жеребкування.
2. Демократична Сокира – Обласний осередок зареєстровано через повідомлення головної організації про наявність, тому не містить ні керівника, ні юридичної адреси, ні статусу юридичної особи відповідно. Є міський осередок. Але прізвище Лебідь там навіть не фігурує. Статусу юрособи, а відповідно печатки не мають. Чому це важливо скажу далі.
3. Сила Людей – обласна організація є, але статусу юрособи не мають. Міська є, і має статус юрособи. Проте ні в області, ні в місті прізвище Тарасов не фігурує (він доречі юрист).
4. Народний Рух Украіни – все впорядку з реєстрацією, є і міська і обласна організація і печатка. Все як має бути, але угоду підписували не керівники. Напевне Рухівці зрозуміли, що це фікція і не стали підставлятися. Щодо статусу юридичної особи, для майже кожного документу на виборах потрібна печатка партійної організації, або її вищестоячої організації. А тому не маючи печатки, за кожним папірцем треба їздити до Києва, або робити касу Новій пошті. Що фактично зводить до нуля всі оргпитання. Тому вказані структури не могли і поки що не можуть організаційно йти на вибори. Хіба що від Руху. Бо Голоса не існує в Запорізькій області. Дякую за увагу, докази в скрінах- зайважив адвокат Лишенко.

Сообщение Партії, які йдуть на вибори у Запоріжжі виявляється не мають місцевих осередків, а їх лідери відсутні в реєстрах появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/partii-jaki-jdut-na-vibori-u-zaporizhzhi-vijavljaietsja-ne-majut-miscevih-oseredkiv-a-ih-lideri-vidsutni-v-reiestrah.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top