Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Ультиматум владі: Порошенко оприлюднив план невідкладних заходів для боротьби з…К началу осени численность населения Запорожской области значительно сократилась«Запорожсталь» и Запорожская облгосадминистрация подписали Меморандум о сотрудничестве в сфере…«Запоріжсталь» і Запорізька облдержадміністрація підписали Меморандум про співпрацю в сфері…В Запорожье злоумышленник с ножом напал на мужчину возле его…У Запоріжжі на виборчих дільницях містяни повинні пройти нове опитуванняНа конгрессе в Запорожье представили книгу, которая нужна не только…Хотіли подивитися місто: маленькі діти з Днепропетровську намагалися пішки дійти…Администраторка бердянского кафе обжаловала штраф за отсутствие маскиСовсем как летом: в сети показали, что происходит на популярных…

Партію “За майбутнє” на Запоріжжі можуть не допустити до виборів через фальсифікацію

За підпис глави обласної організації «За мабутне» Віталія Сиволапа до Бердянської ТВК спершу подали одні списки, який підтримали на конференції, потім інші – взявши їх невідомо звідки.

Причина: на конференції були проголосовані списки з порушенням гендерних квот, а це означає, що весь список повинен був злетіти з реєстрації. Кодекс прямо говорить, що порушення гендерної квоти є суттєвим порушенням і достатнім для відмови при реєстрації.
Що не лишиться реєстрація, ім’я більшості в комісіях і його голову, «За майбутнє» в обговоренні кодексу проголосовано постанову, якою названо порушення порушення гендерної квоти технічної помилки. І сьогодні час партії виправити її і передати в комісію оновлених списків. Цю постанову, до речі, саме зараз оскаржують в судовому порядку.

Організація «ОПОРА», яка є офіційним спостерігачем на виборах усіх рівнів вела повний запис конференції партії «За майбутнє».  Зафіксувавши порушення, вказаний відеозапис “ОПОРА” надала до Бердянської ТВК.

На відео чітко чутно, що списки «За майбутнє» приймаються з порушенням гендерної квоти. Члени ТВК запропонували всім присутнім переглянути відео та переконатися в тому, що було здійснено фальсифікацію списків. Нова глава комісії від партії «За майбутнє», ставленниця екс-градоначальника Бердянської та екс-губернатора Запорізької області Валерія Баранова, буквально фізично перешкоджала цьому процесу.

А члени пробарановського більшості в ТВК, який є кандидатом від партії про яку йде мова, незважаючи на явні ознаки фальсифікації, проголосували за реєстрацію партії.
Наступного дня, такі же порушення гендерних квот виявила районна виборча комісія. Там члени виявилися принциповими та законопослушними й не проголосували за реєстрацію партії «За майбутнє» в районну раду.

Сообщение Партію “За майбутнє” на Запоріжжі можуть не допустити до виборів через фальсифікацію появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/partiju-za-majbutnie-na-zaporizhzhi-mozhut-ne-dopustiti-do-viboriv-cherez-falsifikaciju.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top