Партизани Мелітополя запевнили окупантів: вибухівки вистачить на всіх

Вперше представники руху опору записали відеозвернення для росіян-окупантів Мелітополя

Донедавна партизани Мелітополя або проявляли себе справами, або листівками, що з’являлись на вулицях міста. А на цьому тижні в мережі з’явилось відеозвернення, де загарбників попереджають: покарання неминуче.

— Ми саме та сила, яка «кошмарить» орків в нашому рідному місті, — говорить чоловік на відео. — ЗСУ будуть дуже скоро, а ми тут 24/7. І ми вважаємо нашим прямом обов’язком утилізувати всіх цих російських г****нів і їх прихильників. Знайте, вам ніколи не зламати наш народ. Також звертаюсь до всіх зрадників України, так званим колаборантам, тримайте краще свої штанці, бігти далеко не вийде. Ваші портрети висять по всьому місту, вважайте це прелюдією. Похорон також не буде з почестями.

Також партизан передав привіт колаборантам, які задіяні в оформленні російських паспортів. Чоловік зазначив, що рух опору має повний список зрадників і «вибухівки вистачить на всіх.

Читайте також: У Запоріжжі з кіоску біля школи прибрали алкогольну продукцію

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Партизани Мелітополя запевнили окупантів: вибухівки вистачить на всіх появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/partizani-melitopolya-zapevnili-okupantiv-vibuhivki-vistachit-na-vsih

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top