Патріоти України з усіх куточків світу звернулися із закликом до земляків

Активісти Всесвітнього руху патріотів України, які проживають у різних країнах світу, закликають громадян України 21 квітня прийти на виборчі дільниці й обрати не просто Президента України, а обрати своє майбутнє, майбутнє у вільній і успішній європейській державі.

Відповідне звернення опубліковане на сторінці Всесвітнього руху патріотів у «Фейсбуці». «Звернення Всесвітнього Руху Патріотів України до громадян України на підтримку діючого Президента Петра Порошенка.

Ми, активісти Всесвітнього Руху Патріотів України, які проживаємо в різних країнах світу, закликаємо громадян України 21 квітня 2019 року прийти на виборчі дільниці і обрати не просто Президента України, обрати своє майбутнє, майбутнє у вільній і успішній європейській державі.

Упродовж п’яти років боротьби з російським агресором і з внутрішньою п’ятою колоною, коли Україна на чолі з Президентом Петром Порошенком стала на безкомпромісний шлях до Європейського Союзу та НАТО, проголосивши гасло «Геть від Москви!», ми – разом з вами.

В Австралії, Канаді, США і в країнах Європи наші активісти організують акції підтримки України, виходять на пікети проти російської агресії, збирають і відправляють гуманітарну допомогу, приймають на відпочинок українських дітей та на реабілітацію поранених захисників.

І сьогодні, коли проти чинного Президента об’єдналися антиукраїнські сили на чолі з путінською Росією, за підтримки п’ятої колони та українського олігархату, гаслом яких стало путінське: «Хто завгодно, тільки не Порошенко», ми закликаємо вас згуртуватися і відповісти: «Тільки Порошенко!» та об’єднатися навколо курсу на вступ у ЄС та НАТО. І тоді ми разом зможемо протистояти ворожій навалі і захистити здобутки Майдану, захистити свободу і незалежність України, пам’ятаючи помилки української історії 1918-1919-х років, коли наші діди й прадіди могли створити міцну державу, проте внаслідок різних обставин не використали сповна історичний момент і знехтували важливим шансом.

Ми віримо в вас і віримо в Україну!

Слава Україні! Героям слава!»

Звернення підписали:

Ірена фон Бург, Швейцарія. Тетяна Лазда, Латвія. Валентина Горбата, Канада. Христя Винник, США.. Елена Жукова, Канада. Наталя Альохіна, Австралія. Наталя Малишев, Канада. Наталка Ткачук, Німеччина. Марина Мудра, Німеччина. Галина Ван Ден Бріл, Бельгія. Олена Коцева, Болгарія. Мирослав Гай, Україна. Надя Галабурда, Німеччина. Світлана Подоба, Німеччина. Оксана Петрова, Канада. Юрій Душко, Німеччина. Матіола Гончар, Канада. Орися Полетко, Німеччина. Інна Олійник, Німеччина. Лариса Дубник, Канада. Жанна Поважнюк, Україна.

Источник: https://forpost.media/novosti/strong-patrioti-ukraini-z-usih-kutochkiv-svitu-zvernulisja-iz-zaklikom-do-zemljakiv-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top