Педагоги Запорізької області провели кілька днів у польових умовах

За 15 років проведення заходу територію поблизу річки облаштували під проведення змагань. Участь у турзльоті-2019 взяли кілька сотень учасників. Розпочали традиційний захід з подолання смуги перешкод: кожна команда мала якнайшвидше розкласти намет, втримати рівновагу, крокуючи дерев’яними колодами, пройти канатну дорогу. Продемонструвавши свої спортивні навички, команди презентували бівак — місце розташування людей на відпочинку та ночівлі на природі. Тут учасники змогли проявити свою фантазію. Наприклад, колектив дитячого садочка “Казка” перетворив свій бівак на справжній східний гарем.

Ще більше креативу та творчого підходу учасники вклали у процес приготування страв в польових умовах. Тут і крокодил Гена з огірка поряд з м’ясною гармошкою, і запечена рибка, і навіть хлібна скринька з раками, креветками  та іншими водними мешканцями.

Завершальною частиною першого дня турзльоту завжди є концертна програма з піснями та театральними постановками. І навіть дощ, що цього разу застав зненацька, не завадив ні артистам, ані глядачам.

Турзліт, в першу чергу, – змагання. Тож журі визначило переможців. Третє місце посіла команда Пологівської школи №4, на другому – педагоги навчального закладу з Новокарлівки. А переможцем ювілейного турзліту стала команда Федорівської школи.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pedagogi-zaporizkoyi-oblasti-proveli-kilka-dniv-u-polovih-umovah/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top