Пенсіонерам з окупованих територій Запорізької області пенсії перерахували на рахунки в “Ощадбанку”

“Укрпошта” вже не доставляє пенсії на окупованих територіях Запорізької області

Суми пенсій за серпень 2022 року пенсіонерам, яким виплата і доставка в окремих населених пунктах Запорізької області здійснювалась АТ “Укрпошта”, перераховано на спеціально відкриті рахунки в АТ “Ощадбанк”.

Отримати пенсії, зараховані на спеціальні рахунки, пенсіонери зможуть після укладення ними договору банківського рахунка з банком.

Пенсіонер, який не бажає укладати договір банківського рахунка з АТ “Ощадбанк”, може звернутись в обраний спосіб до органу Пенсійного фонду України із заявою про виплату пенсії через поточний рахунок, відкритий в іншому уповноваженому банку, або щодо виплати йому пенсії за іншим місцем проживання, де АТ “Укрпошта” здійснює виплату і доставку пенсій.

Якщо договір банківського рахунка з АТ “Ощадбанк” не укладено та пенсіонер не звернувся із заявою про вибір іншого банку чи про переведення виплати пенсії за іншим місцем проживання, суми пенсій будуть зараховуватись на спеціальні рахунки протягом шести місяців або до отримання від АТ “Укрпошта” інформації про відновлення технічної можливості здійснювати виплату і доставку пенсій в окремих населених пунктах.

Довідково: Такий порядок проведення виплати пенсій передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 року № 162 “Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану”.

Телефон безкоштовної «гарячої» лінії 0 800 609 580

Джерело: Головне управління ПФУ в Запорізькій області

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение Пенсіонерам з окупованих територій Запорізької області пенсії перерахували на рахунки в “Ощадбанку” появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pensioneram-z-okupovanih-teritoriy-zaporizkoyi-oblasti-pensiyi-pererahuvali-na-rahunki-v-oshhadbanku

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top