Пенсіонери мають право на 50% знижки на комунальні послуги: названо категорії

В Україні існує категорія осіб, які можуть користуватися 50% знижкою на оплату житлово-комунальних послуг.

Знижка доступна для жертв нацистських переслідувань під умовою, що середньомісячний дохід на особу в їх сім’ї не має перевищувати суму, встановлену законом, яка визначається на основі податкової соціальної пільги.

Розрахунок права на отримання пільги здійснюється з урахуванням доходів пільговика та членів його сім’ї за два квартали перед зверненням за знижкою.Податкова соціальна пільга застосовується до доходів, отриманих у вигляді заробітної плати чи інших виплат, які прирівнюються до зарплати. Якщо нарахування не перевищують суму, яка дорівнює 1,4 місячного прожиткового мінімуму для працездатної особи, округленого до найближчих 10 гривень, то пільга застосовується.

Що стосується 100% знижки на оплату комунальних послуг, вона може бути доступна для пенсіонерів, які живуть у сільській місцевості і мають певну професію. Щоб скористатися цією пільгою, необхідно звернутися до Пенсійного фонду України з відповідними документами.

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/pensioneri-mayut-pravo-na-50-znizhki-na-komunalni-poslugi-nazvano-kategoriyi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top