Пентагон попередив Конгрес про наслідки провалу голосування про допомогу для України

Китай уважно стежить за розвитком ситуації в Сполучених Штатах щодо голосування допомоги для України. І якщо Конгрес зволікатиме далі, це посилить готовність Пекіна до агресивних провокацій в Індо-Тихоокеанському регіоні.
Про це заявила заступник представника Пентагону Сабріна Сінгх, повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Пентагону.

«Китай стежить за тим, як ми підтримуємо Україну в умовах неприхованої агресії РФ. Якщо ми здригнемося, КНР також буде сміливо робити ще більше провокаційних дій в Індо-Тихоокеанському регіоні», — заявила вона.
За її словами, якщо Вашингтон припинить підтримувати Київ, потрібно чітко усвідомлювати наслідки.
«(Російський диктатор Владімін, — ред.) Путін не зупиниться у своєму прагненні до влади і контролю за межами України в напрямку НАТО. Якщо Путін нападе на союзника по Альянсу, ми опинимося в прямому конфлікті (з РФ, — ред.), оскільки ми віддані захисту кожного сантиметра НАТО», — наголосила Сінгх.
Вона додала, що Сполучені Штати можуть діяти відповідально і заплатити зараз, щоб допомогти Україні, або заплатити набагато більшу ціну пізніше, щоб протидіяти більш серйозним наслідкам.
Питання схвалення допомоги Україні з боку США
Восени минулого року президент США Джо Байден запросив у Конгресу понад 100 млрд доларів на потреби національної безпеки. Зокрема, понад 60 млрд доларів хочуть виділити для фінансування допомоги Україні.
Республіканці відмовилися підтримувати таку ініціативу. Вони зажадали, щоб у пакеті були передбачені більш жорсткі заходи щодо міграційної політики.
Після цього представники Демократичної та Республіканської партій почали проводити переговори, щоб знайти компроміс. Але цього поки що так і не вдалося.
6 лютого американський президент Байден закликав Конгрес терміново підтримати його запит. Після цього стало відомо, що республіканці в Сенаті почали планувати розгляд допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню без прив’язки до захисту кордону з Мексикою.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/264481/pentagon-poperediv-kongres-pro-naslidki-provalu-golosuvannja-pro-dopomogu-dlja-ukraini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top