Перелік категорій ВПО на отримання виплат в Україні хочуть розширити

Уряд працює над розробкою оновлень до чинної постанови про підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО), маючи на меті розширити перелік груп населення, які мають право на державну допомогу. Ініціатива включає внесення змін до документації, що регулює процес надання житлової субсидії цим особам.

Нові категорії громадян

Згідно з пропонованими оновленнями, нові категорії громадян, які зможуть претендувати на фінансову підтримку, включатимуть наступні групи:

Діти, які знаходяться під опікою патронатних вихователів, у тому числі ті, що тимчасово перебувають у родинах родичів, знайомих, а також у прийомних сім’ях або дитячих будинках сімейного типу.Люди з серйозними захворюваннями, яким не призначено статус інвалідності.

Допомога буде доступною для сімей, де середньомісячний дохід на одну особу не перевищує 9444 гривні, та охоплюватиме:

Осіб, які наближаються до пенсійного віку.Громадян з інвалідністю III групи.Сім’ї, у яких є діти до трьох років або діти до шести років, які потребують особливого догляду.Родини з дітьми віком до 18 років та студентами денної або дуальної форм навчання до 23 років, які здобувають освіту в професійних, фахових передвищих або вищих навчальних закладах.

Ці заходи спрямовані на підвищення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, створення умов для їхнього стабільного життя та інтеграції в нових громадах. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/perelik-kategorij-vpo-na-otrimannya-viplat-v-ukrayini-hochut-rozshiriti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top