Перемога повернула БК «Запорiжжя» на друге місце у Суперлізі

Після яскравої перемоги баскетбольного клубу “Запоріжжя” над “Дніпром” команду Валерія Плеханова чекав ще один домашній поєдинок – із харківським “Політехніком”.

Гості приїхали до Запоріжжя без свого лідера, найрезультативнішого гравця Суперліги Ті Джей Кромера. Але його відсутність скоріше ослабила запоріжців. Розпочавши поєдинок досить впевнено – 10:5, господарі швидко заспокоїлися. “Політехнік” перехопив ініціативу, виграв стартову чверть 20:18 і продовжив у тому ж дусі. Сенсаційно гості збільшили перевагу до восьми очок. Баскетболісти “Запоріжжя” схаменулися. Завдяки результативності Володимира Шевченка і Майкла Холтона рахунок вдалося зрівняти, та біда, як відомо, не приходить одна. В останній атаці першої половини Холтон отримав удар в обличчя і не зміг продовжити поєдинок. Господарі йшли на велику перерву з гандикапом лише одне очко – 35:34.

Через власні ж помилки баскетболістам “Запоріжжя” ніяк не вдавалося піти у відрив. За відсутності Холтона роль лідера взяв на себе Малік Трент. У третій чверті він набрав 12 очок, але у “Політехніка” теж був свій герой. Делван Грем провів не менш вражаючий відрізок, заробивши для харків’ян 14 балів. У заключній чверті крига нарешті скресла, коли все той же Трент збільшив різницю для “Запоріжжя” до 10-ти очок. Однак “Політехніку” знадобилося лише півтори хвилини щоб її відіграти. Запоріжцям дуже потрібна була перемога над аутсайдером. Так, за 40 секунд до кінця поєдинку господарі вели у рахунку 84:81. Серія взаємних помилок під час останніх володінь обернулася у валідольні секунди, але Антон Рочняк не влучив дальній кидок, який міг перевести гру в овертайм.

Перемога 84:81 повернула запоріжців на друге місце у Суперлізі. Далі нашу команду чекає п‘ять поспіль поєдинків на виїзді.

А вже найближчої суботи в усіх запорізькх любителів баскетболу є шанс побачити Матч Зірок української Суперліги. Незабутнє шоу відбудеться у палаці спорту “Юність” 26 січня.