Переможний вояж: як запорізький баскетбольний клуб зіграв на виїзді

Попередні матчі цього сезону з “Одесою” були вкрай важкими для “Запоріжжя”. Поразка на виїзді з різницею в одне очко та мінімальна перемога вдома в овертаймі. Третя гра так само подарувала безкомпромісне протистояння з розв’язкою в останній чверті. Спершу одесити мали перевагу 25:20. У другій чверті ініціативою заволоділи запоріжці, які повели в рахунку 40:41. Кульмінація настала у заключній чверті. Перед нею Одеса, яка начисто вигравала підбирання, вела у рахунку 57:54. Та у найвідповідальніший момент злагоджену гру показала вся п’ятірка гравців “Запоріжжя”.

Дві перемоги на виїзді значно покращили турнірне становище “Запоріжжя”. Тепер команда Станіслава Овдєєнка закріпилася на 6-му місці і впритул наблизилася до п’ятих “Харківських Соколів”. Наступний матч запоріжці зіграють вдома 28 січня з “Прометеєм”.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/peremozhnij-vojazh-jak-zaporizkij-basketbolnij-klub-zigrav-na-viizdi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=peremozhnij-vojazh-jak-zaporizkij-basketbolnij-klub-zigrav-na-viizdi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top