Переобладнання лікарень та будівництво кисневих станцій: як проходить боротьба з пандемією в Україні

У нашому місті за підтримки комбінату “Запоріжсталь” велася комплексна робота з допомоги медикам: передавалось обладнання, засоби захисту, переобладнували лікарні та навіть будували нові об’єкти.

Комбінат “Запоріжсталь” профінансував будівництво великої кисневої станції в обласній інфекційній лікарні. З самого початку пандемії фахівці цього медзакладу борються із небезпечною хворобою у першому ешелоні. І зізнаються: рятувати пацієнтів їм вдається завдяки комплексній кисневій системі, яку запорізькі металурги підвели до ліжка кожного пацієнта п’ятиповерхового корпусу.

“У квітні місяці за підтримки Фонду Ріната Ахметова, Метінвесту й “Запоріжсталі” було відкрито кисневу підстанцію об’ємом на 10 тисяч літрів, 10 тонн. Завдяки цьому наш лікувальний заклад отримав 104 кисневих точки. Також на етапі завершення відкриття додаткового кисневого корпусу, який дасть нам додатково 40 кисневих точок, та відкриття реанімаційного відділення”, – зазначила завідувачка відділенням №1 Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні Ірина Кулєш.

Допомога лікарням триває. Й поки рівень захворюваності дещо знизився, є час, аби підбити підсумки та сформувати нову ефективну стратегію допомоги українським медикам та їхнім пацієнтам.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/nestacha-medichnoi-aparaturi-ta-zasobiv-zahistu-jak-zaporizkij-region-dopomagaie-borotisja-z-pandemiieju/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nestacha-medichnoi-aparaturi-ta-zasobiv-zahistu-jak-zaporizkij-region-dopomagaie-borotisja-z-pandemiieju

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top