Перестановки у комісіях та виділення грошей: що прийняли запорізькі депутати на сесії міськради

Сьогоднішнє засідання – продовження сесії, що відкрили ще 26 травня. Тоді її довелося перервати, бо до порядку денного внесли питання про зміни у складі депутатських комісій. Продовжити сесію депутати мали вчора. Втім засідання перенесли на п’ятницю. І сьогодні на порядку денному опинилося більше 80 проектів рішень.

Депутати таки затвердили зміни у складі комісій міськради, збільшили кількість членів виконавчого комітету Запорізької міськради. Також депутати збільшили видатки на охорону здоров’я у Запоріжжі — майже 34 мільйони. З них 10 мільйонів гривень підуть на проект реконструкції інфекційного відділення у 5-й міській дитячій лікарні. Понад 22 мільйона гривень виділили на завершення реконструкції приймальних відділень у міській лікарні №9 та у лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги.

Винесли на розгляд чимало й інших питань.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/perestanovki-u-komisijah-ta-vidilennja-groshej-shho-prijnjali-zaporizki-deputati-na-sesii-miskradi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=perestanovki-u-komisijah-ta-vidilennja-groshej-shho-prijnjali-zaporizki-deputati-na-sesii-miskradi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top