Перевірки місця проживання ВПО: як зберегти виплати

У серпні Національна соціальна сервісна служба почала перевіряти фактичне місце проживання внутрішньо переміщених осіб, які отримують від держави допомогу на проживання.

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розповіли, що робити, щоб не призупинили виплати ВПО у разі відсутності особи під час перевірки місця проживання, передає Акцент.

Зазначимо, що про таку перевірку мають повідомляти за 2 дні. Вона може проводитися на підставі:

інформації про реєстрацію осіб як внутрішньо переміщених у межах однієї територіальної громади;отримання сповіщення від органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, громадських об’єднань чи фізичних осіб про зміну фактичного місця перебування ВПО;результатів верифікації відповідно до критеріїв призначення зазначеної допомоги.

Для запобігання припиненню виплат ВПО у разі відсутності під час перевірки необхідно протягом 14 днів звернутися до управління соціального захисту населення (УСЗН). А якщо є обґрунтовані причини відсутності – протягом 30 днів надати УСЗН підтвердні документи.

Тож якщо ви змінили місце фактичного проживання чи контактний номер телефону або ж не вказали номер квартири, потрібно надати відповідну інформацію. Це можна зробити, звернувшись до УСЗН. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте на гарячу лінію Нацсоцслужби за номером: (044) 289-87-89. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

180 тисяч ВПО помилково отримують виплати: кому їх скасують, — міністр Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/perevirki-mistsya-prozhivannya-vpo-yak-zberegti-viplati/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top