Перша поразка сезону: з яким результатом БК «Запоріжжя» зіграв з «Київ-Баскетом»

За рахунок виграного підбирання, попри двох височезних у складі “Київ-Баскета” центрових Анікієнка та Скапінцева, гості трималися на рівних. У стартовій чверті — 14:13, за підсумком першої половини — незначна перевага киян 30:28. другій половині ситуація не змінилася. Запоріжці краще контролювати щит, але влучали рідко. “Київ-Баскет” не міг повноцінно заволодіти перевагою і за 5 хвилин до кінця на табло світилися рівні цифри 52:52.

У вирішальних атаках кияни влучили свої кидки, а от “Запоріжжю” не пощастило. Команда Станіслава Овдєєнка вперше в сезоні поступилася “Київ-Баскету” 69:61.

За відсутності двох легіонерів і травмованого Віталія Мальчевського значно більше ігрового часу отримують молоді гравці “Запоріжжя”.

Наступні матчі за календарем для БК “Запоріжжя” відбудуться 3 і 5 березня.