Перші кроки: як працює ринок землі в Запорізькій області

Купувати землі можуть лише громадяни України, в одні руки – до 100 гектарів. Переважне право на придбання ділянки мають ті, хто орендує землю з 2010-го року. Ціна на землю має бути не нижче за нормативну грошову оцінку.

Нині найдорожчий гектар ріллі у Черкаській області – 33 тисячі гривень, найдешевший на Житомирщині – 21 тисяча гривень. Запоріжжя знаходиться десь у середині цього рейтингу. Сільгоспвиробники прогнозують, що вартість землі буде зростати. Це допоможе власникам вторгувати за ділянки найвигіднішу для себе ціну.

“Ринок сам покаже яка реальна ціна землі, тому що зараз прийняли закон про електронні торги, який дозволяє власникам земельних ділянок виставляти свої земельні ділянки на аукціон. Тобто через аукціон людина може побачити реальну вартість своєї земельної ділянки”, – розповів керівник агропідприємства Сергій Шарапов.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pershi-kroki-jak-pracjuie-rinok-zemli-v-zaporizkij-oblasti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=pershi-kroki-jak-pracjuie-rinok-zemli-v-zaporizkij-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top