Перші перемоги запорізької “Збірної воїнів АТО”

6 та 7 липня в рамках Літнього чемпіонату з мініфутболу, який проводить Запорізька міська асоціація футзалу, зіграла свої перші матчі команда “Збірна воїнів АТО” м. Запоріжжя. Приємно відзначити те, що свій шлях в турнірі атовці розпочали з двох перемог над командами “Нова хвиля” та “Сині дияволи”.

Команда “Збірна воїнів АТО” була сформована за безпосередньої участі та при фінансовій підтримці Голови координаційної ради учасників АТО при Запорізькій Обласній державній адміністрації, учасника АТО, кандидата в народні депутати Хімічева Андрія, який долучився до ініціативи атовців та запропонував свою допомогу.
“Психологічне розвантаження, зняття емоційної напруги, спілкування з побратимами — ось головна ціль участі команди атовців в турнірі”пояснює Президент Запорізької обласної федерації футболу воїнів АТО Сергій Борисенко.

“На даний час до команди залучені, як діючі військовослужбовці так і ветерани ООС та антитерористичної операції, але двері команди відчинені для всіх хто має вміння та бажання грати в мініфутболи”продовжив він свою розповідь.

Роман Устіловський, воротар команди та військовослужбовець Національної гвардії України розповідає – “В команді не має професійних гравців, але мої партнери готові віддавати всього себе на спортивному майданчику, тому в кожній грі ми будемо грати на перемогу, щоб піднятися максимально високо в турнірній таблиці”.

Хочеться побажати успіхів та везіння гравцям та висловити слова вдячності організаторам та благодійникам, які не забувають про тих хто боронить нашу державу, та надають їм всебічну підтримку.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/pershi-peremogi-zaporizkoi-zbirnoi-voiniv-ato.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top