Перший заступник міського голови Запоріжжя забув вказати вартість нерухомості в декларації

Про це свідчить заповнена е-декларація першого заступника голови Сергія Мішка за 2019 рік. Відсутні вартості придбаної нерухомості позначено червоним прапорцем.

В декларації вказано, що минулого року дружина Сергія Мішка пані Ольга, придбала земельну ділянку, загальна площа якої 1300 м². Знаходиться вона в Старому Бучі Кам’янка-Бузькому р-н (Львівська область). Вартість невказана.

Скріншот з декларації

Нагадаємо, що чиновник має у власності квартиру (вартість 798460 грн) в Запоріжжі, площею 96,2 м². Автомобіль «ЗАЗ-Daewoo» (вартість 37126грн) . Його дружина має дорожчий транспортний засіб – «TOYOTA» (1038595грн).

За рік чоловік отримав 526032 грн., за сумісництвом він отримав дохід в ЗНУ 7289 грн.

Зазначимо, в січні з’явилися чутки, що перший заступник мера Сергій Мішок та заступник, який займається питаннями ЖКГ Олексій Бородай підуть у відставники. Пізніше Мішок у соціальних мережах спростував новину, Бородай же пішов у відставку, замість нього посаду посів Віктор Гординський.

Сообщение Перший заступник міського голови Запоріжжя забув вказати вартість нерухомості в декларації появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/pershij-zastupnik-miskogo-golovi-zaporizhzhja-zabuv-vkazati-vartist-neruhomosti-v-deklaracii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top