Перспективи на великому підприємстві: як будуватимуть кар’єру запорізькі студенти

Чи не найбільшим викликом у пошуку першого робочого місця для молодих спеціалістів стає відсутність досвіду. Саме через це чимало роботодавців відмовляють випускникам вишів у працевлаштуванні.

“Ми завжди відкриті до прийому молодих фахівців і налаштовані на це. Як ви знаєте, більше 200 молодих фахівців ми приймаємо щорічно після випуску, приймаємо на підприємство вже на роботу. Також у нас є програми стажувань”, – зазначив генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко.

Олександр Мироненко зізнається: результатом зустрічі задоволений, бо ж, спираючись на досвід своїх наставників, саме молоді спеціалісти формують майбутнє комбінату.

“Ми робимо ставку на молодь. Я вже неодноразово наводив приклади. У мене досить багато молодих начальників цехів. Тобто це хлопці, яким 35, 36 років, які за досить короткий термін доросли до рівня серйозного керівника і керують цехами, в яких 1200 чоловік. Тобто можливості є. І ми намагаємося допомагати молодим людям реалізувати цю можливість. І дати зрозуміти, що металургія — це все-таки перспективний напрямок, яким варто займатися і куди потрібно прагнути”, – розповів генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко.

Студенти кажуть: почуте під час діалогу допомогло краще зрозуміти процеси, які відбуваються на промислових підприємствах. А декому — ще раз переконатись у правильності свого вибору.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/majbutnie-zaporizkogo-pidpriiemstva-shho-diznalisja-studenti-pid-chas-zustrichi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=majbutnie-zaporizkogo-pidpriiemstva-shho-diznalisja-studenti-pid-chas-zustrichi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top