Петиція про обмеження перевезення пільгових категорій в години пік у Запоріжжі набрала голоси

Фотоілюстрація

На майбутній сесії Запорізької міськради вирішиться питання з пільговими категоріями.

Петиція №5060 під»назвою: «Оптимізування перевезення в пасажирському транспорті шляхом впровадження пільгового проїзду в міських автобусах в»міжпіковий»час, орієнтовно з до 16:00», набрала необхідну кількість голосів (наразі – проголосувало 765 людей). Тож депутати мають розглянути це питання на сесії.

Суть повідомлення в тому, що не зважаючи на курсування»великогабаритних»автобусів у Запоріжжі, транспортна проблема не»розв’язалася»– в голини пік важко доїхати до місця роботи, або ж ввечері дістатися додому.

Авторка пропонує у цей час обмежити рух пільгових категорій, тобто за проїзд мають сплачувати всі.

«Складається враження, що більшість пенсіонерів їздять автобусами ніби на екскурсії, просто тому що це безкоштовно. Я не проти цього, але ж не тоді, коли студенти»і»робітники не можуть через це дістатись до місць роботи та навчання. Зазначу, що за запізнення до ринку не штрафують, а за запізнення на роботу можна втратити роботу» – пише вона.

Частка»правди в цьому є, однак слід зауважити, що проблема комплексна. Питання один обмеження не вирішиться. Для прикладу, в маршрутках, де з бюджету покрили витрати на перевезення пільгових категорій, водії відмовляються брати пільговиків. Відповідно»громадяни, які мають пересуватися транспортом безкоштовно, вимушені їздити комунальними автобусами, тролейбусами, трамваями.

Читайте також:Житель Запоріжжя просить заборонити в школах продаж шоколадок та піц

Источник: https://forpost.media/novosti/peticija-pro-obmezhennja-perevezennja-pilgovih-kategorij-v-godini-pik-u-zaporizhzhi-nabrala-golosi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top