Петро Порошенко особистим указом Порошенко звільнив Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО

Петро Порошенко особистим указом відсторонив фігуранта гучного корупційного скандалу в оборонці Олега Гладковського від усіх посад. Пояснив – це для того, аби і Президент, і суспільство могли довіряти розслідуванню правоохоронців і бути впевнені: зв’язки не допоможуть приховати злочини. Гучну заяву Глава держави зробив під час робочої поїздки на Миколаївщину.

Ані зв’язки, ані знайомства з високопосадовцями не врятують від неупередженого слідства – Президент зняв з посади заступника голови РНБО, скандально відомого Олега Гладковського. Тиждень тому він та його син стали фігурантами гучного журналістського розслідування про корупцію в оборонці.

00:27 Всі хочуть знати правду. І я, як президент, теж хочу знати правду. Тому зараз будуть створені для цього всі необхідні умови. 1:11 Президент, звісно, не суд. І я не є суддею. І моя заява точно не є вироком. Але моє завдання, обов’язок, якщо хочете, створити такі умови, щоби люди повірили в чесність і неупередженість об’єктивного розслідування. Щоби кожен міг переконатися, що в подібних ситуаціях, якщо є доведена вина, не врятують ні посада, ні зв’язки, ні прізвища, ані давні знайомства з президентом. Всі рівні перед законом. Це мій принцип – говорить Петро Порошенко, Президент України.

Президент особисто звернувся до керівництва НАБУ з вимогою розставити всі крапки над Ї і якомога детальніше дати відповідь суспільству, наскільки масштабними були зловживання в Укроборонпромі.

За кілька років жодного разу я не дозволив собі звертатися до керівництва НАБУ і САП з питань якогось конкретного розслідування. Жодного разу. \\2:32 Сьогодні я це роблю вперше. Таке моє друге рішення. Я публічно звертаюся до Національного антикорупційного бюро із закликом розслідувати резонансні публікації і розставити всі крапки над Ї. Якщо хто винен – до відповідальності – наголосив Петро Порошенко, Президент України.

У середу під головуванням Президента відбудеться засідання Ради національної безпеки та оборони, на якому також розглянуть питання корупції в Укроборонпромі. Петро Порошенко підкреслив – так само, як армія захищає країну на фронті, він навзаєм захищатиме армію – від популістів і корупціонерів.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/strong-petro-poroshenko-osobistim-ukazom-poroshenko-zvilniv-gladkovskogo-z-posadi-pershogo-zastupnika-sekretarja-rnbo-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top